प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली र भारतीय प्रधानमन्त्री नरेन्द्र मोदीबीच महामारीका रुपमा फैलिएको कोरोना भाइरसविरुद्धको सहकार्यलाई अझै सशक्त बनाउने सहमति भएको छ । 

शुक्रबार भएको टेलिफोन वार्ताका क्रममा प्रधानमन्त्री ओली र उनका भारतीय समकक्षीबीच कोरोना भाइरसविरुद्धको सहकार्य लाई अझै सशक्त बनाउने सहमति भएको हो । 

टेलिफोन वार्तामा लकडाउनका कारण एकअर्काको मुलुकमा रोकिएका नागरिकलाई आ–आफ्नो देशमा राम्रो हेरचाह गर्ने विषयमा जोड दिइएको ओलीले ट्विटमार्फत जानकारी दिएका छन् । 

“आज मैले भारतका प्रधानमन्त्री श्री नरेन्द्र मोदीजीसँग @narendramodi  टेलिफोन संवाद गरें । कोरोना भाइरसका विरुद्धको सहकार्यलाई अझ सशक्त बनाउने विषयमा हामी सहमत भयौं । लकडाउनको कारण एक अर्काको मुलुकमा रोकिएका नागरिकलाई आ–आफ्नो देशमा राम्रो हेरचाह गर्ने विषयमा जोड दियौं,” प्रधानमन्त्रीले लेखेका छन् । 

Spoke today with Prime Minister of Nepal, Shri @kpsharmaoli. We discussed the prevailing situation due to COVID-19. I appreciate the determination of people of Nepal to fight this challenge. We stand in solidarity with Nepal in our common fight against COVID-19.
— Narendra Modi (@narendramodi) April 10, 2020

उनले भारतीय प्रधानमन्त्री मोदीसँग आपूर्ति व्यवस्थालाई निरन्तर कायम राख्न र थप सहज र सुचारु राख्ने विषयमा पनि छलफल भएको उल्लेख गरेका छन् । “भारत सरकारले उपलब्ध गराउने औषधीलगायतको सहयोगको लागि मैले धन्यवाद दिएँ,” प्रधानमन्त्री ओलीले अर्को ट्विटमा भनेका छन् । 
   भारतीय समकक्षी नरेन्द्र मोदीले पनि सामाजिक सञ्जालमार्फत नेपालका प्रधानमन्त्रीसँग कुरा भएको उल्लेख गर्दै कोरोनाभाइरसविरुद्धको सहकार्यलाई अझै सशक्त बनाउने कुरामा ऐक्यवद्धता जनाएको उल्लेख गरेका छन् ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here